Mennekes CEE ABCNTDS 3P 16A 230 XD - 1629
Artikelnummer: 20366025 | Fabrikantnummer: 1629 | EAN: 4015394155249
Het productnummer van de fabrikant is 1629. Het EAN nummer is 4015394155249. Het interne artikelnummer is 20366025.
| Klasse |
CEE-contactdoos, aanbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mennekes
Toon alle producten van Mennekes |
| Serie |
Schroefklem
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aantal polen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Uurstand | 6 h |
| Militaire uitvoering | Nee |
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| Kenkleur | Blauw |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) blauw |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Boorgatafstand verticaal | 45 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 45 mm |
| Flensmaat verticaal | 55 mm |
| Flensmaat horizontaal | 55 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 229 - 230 V |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Categorieën |
Cee contactmateriaal
Industrieel |
Mennekes Inb. WCD 16a 3P 6H 230V ip44 twincontact
Artikelnummer: 12392038
Fabrikantnummer: 1619