Mennekes 610 cee 3P/ 16 24V WCD inb G4 - 610
Artikelnummer: 12297760 | Fabrikantnummer: 610 | EAN: 4015394004547
Omschrijving
Mennekes cee-contactdoos, aanbouw, kunststof, IEC-stroomsterkte 16A, UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uit 20A, spanning volgens EN 60309-2 20-25 V (50+60 Hz) violet, nom. spanning 20 - 25V, nom. (meet)frequentie 50 - 60Hz, 3 polen, kenkleur violet, RAL-nummer 4001, beschermingsgraad (IP) IP44,
Het productnummer van de fabrikant is 610. Het EAN nummer is 4015394004547. Het interne artikelnummer is 12297760.
Aanvullende informatie
Inb.WCD 16A 3P 25V IP44
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Mennekes
Specificaties
| Klasse |
CEE-contactdoos, aanbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mennekes
Toon alle producten van Mennekes |
| Serie |
Veiligheidsspanning
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aantal polen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Uurstand | 0 h |
| Militaire uitvoering | Nee |
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) violet |
| Kenkleur | Violet |
| Boorgatafstand verticaal | 45 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 45 mm |
| Flensmaat verticaal | 55 mm |
| Flensmaat horizontaal | 55 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 20 - 25 V |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Mennekes
» Meer informatie over Mennekes
Huidige product