Mennekes Kabelwartel M25 voor 2X 3-8MM datakabel - 41453
Artikelnummer: 10580737 | Fabrikantnummer: 41453 | EAN: 4015394212454
Omschrijving
Mennekes wartelmoer kabel-/buisinvoer, kunststof, lichtgrijs, type schroefdraad metrisch, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), kwaliteit nylon, slagvast, nom. draadmaat metrisch/Pg 25, spoed schroefdraad 1.5mm
Het productnummer van de fabrikant is 41453. Het EAN nummer is 4015394212454. Het interne artikelnummer is 10580737.
Aanvullende informatie
Wartel
Kabelwartel M25 voor 2 x 3-8mm datakabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Mennekes
Specificaties
Kabelwartel M25 voor 2 x 3-8mm datakabel
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mennekes
Toon alle producten van Mennekes |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Mechanische codering | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 50 mm |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Categorie | 6 |
| Met stofbescherming | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Met tekstveld | Ja |
| Met afsluitweerstand | Nee |
| Vloerdoos/vloermontage | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Separate aardingsaansluiting | Nee |
| Opbouw (stucwerk) | Nee |
| Wandgootinbouw | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Montagewijze afscherming | Geen |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Separate kabeltrekontlasting | Ja |
| Kleurcodering | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Schakelmateriaalhoogte | 30 mm |
| Incl. connectoren | Ja |
| Uitvoerrichting | Onder |
| Aansluitwijze | LSA |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Connectortype | 2xRJ45 8(4) |
| Schakelmateriaalbreedte | 30 mm |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Categorieën |
Datacontactdoos
Coax en data |
Mennekes
» Meer informatie over Mennekes
Huidige product