Mennekes Schuko wandcontactdoos inbouw A 75 X 75 MM 230V 16a ip54 blauw - 11031F
Artikelnummer: 11307784 | Fabrikantnummer: 11031F | EAN: 4015394259145
Het productnummer van de fabrikant is 11031F. Het EAN nummer is 4015394259145. Het interne artikelnummer is 11307784.
Inb.WCD 16A2P+A 230V IP54 SCHUKO blauw
| Klasse |
Toestelcontactdoos geaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mennekes
Toon alle producten van Mennekes |
| Serie |
SCHUKO®
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. spanning | 230 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met klapdeksel | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Flensmaat | 75 x 75 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Mennekes
» Meer informatie over MennekesArtikelnummer: 11307784
Fabrikantnummer: 11031F