Mersen Modulostar e331135b buiszekeringhouder e331135 - E331135
Artikelnummer: 23271926 | Fabrikantnummer: E331135 | EAN: 8430399000404
Het productnummer van de fabrikant is E331135. Het EAN nummer is 8430399000404. Het interne artikelnummer is 23271926.
| Klasse |
Buiszekeringhouder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
Modulostar
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Aansluitwijze | Schroefaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Montagewijze | DIN-rail (modulair) |
| Nom. (meet)stroom | 125 A |
| Beproevingsspanning | 8kv |
| Inbouwdiameter | N.v.t. |
| Aansluiting | kabel max.50mm2 |
| Beschermingsklasse | Aanrakingsveilig |
| Soort kap | 105mm |
| Afmetingen glaszekering | 22 x 58 mm |
| Opmerking | Geschikt v 3 zekeringen |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Artikelnummer: 23271926
Fabrikantnummer: E331135