Mersen ZEK NH 0 80A H320259C DS3 - H320259
Artikelnummer: 23865328 | Fabrikantnummer: H320259 | EAN: 8430399015606
Het productnummer van de fabrikant is H320259. Het EAN nummer is 8430399015606. Het interne artikelnummer is 23865328.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
NH zekering hoge snelheid AC
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 80 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH0 |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 25 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |