Mersen ZEK NH 00 80A F227866 DS3 - F227866
Artikelnummer: 23865308 | Fabrikantnummer: F227866 | EAN: 8430399024837
Het productnummer van de fabrikant is F227866. Het EAN nummer is 8430399024837. Het interne artikelnummer is 23865308.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
IEC NH zekeringen
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 80 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH00 |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 3.6 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Mespatroon
Zekering Groepenkasten |