Mersen ZEK NH 2 25A N200802C DS3 - N200802
Artikelnummer: 23865367 | Fabrikantnummer: N200802 | EAN: 8430399028019
Het productnummer van de fabrikant is N200802. Het EAN nummer is 8430399028019. Het interne artikelnummer is 23865367.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
IEC NH zekeringen
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 2.4 W |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH2 |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 250 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gL/gG (kabel- en geleiderbeveiliging) |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |