Mersen ZEK NH0 40A S227877C DS3 - S227877
Artikelnummer: 23865412 | Fabrikantnummer: S227877 | EAN: 8430399024943
Het productnummer van de fabrikant is S227877. Het EAN nummer is 8430399024943. Het interne artikelnummer is 23865412.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
IEC NH zekeringen
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH0 |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 2 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |