Mersen ZEK NH00 125A H227868 DS3 - H227868
Artikelnummer: 23865324 | Fabrikantnummer: H227868 | EAN: 8430399024851
Het productnummer van de fabrikant is H227868. Het EAN nummer is 8430399024851. Het interne artikelnummer is 23865324.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
IEC NH zekeringen
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 125 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH00 |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 6.4 W |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Mespatroon
Zekering Groepenkasten |