Mersen ZEK NH00 160A P211084 DS3 - P211084
Artikelnummer: 23865687 | Fabrikantnummer: P211084 | EAN: 8430399001166
Het productnummer van de fabrikant is P211084. Het EAN nummer is 8430399001166. Het interne artikelnummer is 23865687.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
IEC NH zekeringen
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 160 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH00 |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 11.3 W |
| Nom. (meet)spanning DC | 250 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gL/gG (kabel- en geleiderbeveiliging) |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Mespatroon
Zekering Groepenkasten |