Mersen ZEK NH00 63A V320155C DS3 - V320155
Artikelnummer: 23865747 | Fabrikantnummer: V320155 | EAN: 3605340358278
Het productnummer van de fabrikant is V320155. Het EAN nummer is 3605340358278. Het interne artikelnummer is 23865747.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
NH zekering hoge snelheid AC
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 12.5 W |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH00 |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |