Mersen ZEK NH1 224A Q227898C DS3 - Q227898
Artikelnummer: 23865393 | Fabrikantnummer: Q227898 | EAN: 8430399025155
Het productnummer van de fabrikant is Q227898. Het EAN nummer is 8430399025155. Het interne artikelnummer is 23865393.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
IEC NH zekeringen
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 224 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH1 |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 15.8 W |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |