Mersen ZEK NH2 315A X320479C DS3 - X320479
Artikelnummer: 23865440 | Fabrikantnummer: X320479 | EAN: 8430399015798
Het productnummer van de fabrikant is X320479. Het EAN nummer is 8430399015798. Het interne artikelnummer is 23865440.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Mersen
Toon alle producten van Mersen |
| Serie |
NH zekering hoge snelheid AC
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 315 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH2 |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 108 W |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Nom. schakelvermogen AC | kA |
| Nom. schakelvermogen DC | kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |