Merten Kamertemperatuurregelaar metschakelaar ac 230V - 536302
Artikelnummer: 25729323 | Fabrikantnummer: 536302 | EAN: 4011281897407
Het productnummer van de fabrikant is 536302. Het EAN nummer is 4011281897407. Het interne artikelnummer is 25729323.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten Inserts (brand Merten)
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Type opnemer | Bimetaal |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Breedte | 73 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Diameter | 57 mm |
| Thermische terugkoppeling | Parallel |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Differentiewaarde | 0.5 - 0.5 K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 25729323
Fabrikantnummer: 536302