Merten Vloer tempratuurregelaar 230V met schakelaar antraciet systeem - MEG5764-6034
Artikelnummer: 25729646 | Fabrikantnummer: MEG5764-6034 | EAN: 4042811199241
Het productnummer van de fabrikant is MEG5764-6034. Het EAN nummer is 4042811199241. Het interne artikelnummer is 25729646.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten System Design (brand Merten)
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Kleur | Antraciet |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Opnemer extern | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Breedte | 73 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Diameter | 57 mm |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Type opnemer | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Differentiewaarde | 1 - 1 K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0.4 W |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric Merten System Design (brand Merten) Afdekraam - D-life - enkelvoudig - metaal - nikkel metallic - systeem
Artikelnummer: 25729517
Fabrikantnummer: MEG4010-6550
Merten Afdekraam D-life enkelvoudig RVS systeem D
Artikelnummer: 25729513
Fabrikantnummer: MEG4010-6536
Merten Systeem D afdekraam D-life 5-voudig kunststof antraciet
Artikelnummer: 25729574
Fabrikantnummer: MEG4050-6534
Merten Afdekraam D-life enkelvoudig glas onyx zwart systeem D
Artikelnummer: 25729509
Fabrikantnummer: MEG4010-6503
Merten Afdekraam D-life enkelvoudig metaal mokka metallic systeem D
Artikelnummer: 25729515
Fabrikantnummer: MEG4010-6552
Merten Afdekraam D-life tweevoudig antraciet systeem D
Artikelnummer: 25729520
Fabrikantnummer: MEG4020-6534
Merten Afdekraam D-life drievoudig antraciet systeem D
Artikelnummer: 25729535
Fabrikantnummer: MEG4030-6534
Merten Afdekraam D-life viervoudig antraciet systeem D
Artikelnummer: 25729536
Fabrikantnummer: MEG4040-6534
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 25729646
Fabrikantnummer: MEG5764-6034