Merten Vloerverwarmingsregelaar/vloertemperatuurregelaar met schakelaar - 537100
Artikelnummer: 25729327 | Fabrikantnummer: 537100 | EAN: 4011281634002
Het productnummer van de fabrikant is 537100. Het EAN nummer is 4011281634002. Het interne artikelnummer is 25729327.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten Inserts (brand Merten)
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Opnemer extern | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Breedte | 73 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Diameter | 57 mm |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Type opnemer | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Differentiewaarde | 1 - 1 K |
| Meetbereik | 10 - 50 °C |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0.4 W |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Merten Centraalplaat vloertemperatuurregelaar + schakelaar antraciet SYST
Artikelnummer: 25729322
Fabrikantnummer: 535814
Merten Centraalplaat vloertemperatuurregelaar + schakelaar aluminium SYST
Artikelnummer: 25729326
Fabrikantnummer: 535860
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 25729327
Fabrikantnummer: 537100