Merz SCHAK 16A ML0-016-4-9121 - ML0-016-4V-9121
Artikelnummer: 23223079 | Fabrikantnummer: ML0-016-4V-9121 | EAN: 4065254364519
Omschrijving
Merz ML- lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom, AC-21, 400 V 16A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 7.5kW, 4 polen
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 25A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 7,5kW,greep zw.
Specificaties
Klasse Werkschakelaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Merz
Toon alle producten van Merz
Serie ML-serie
Toon alle producten in deze serie
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 4
Montagewijze DRA (DIN-rail adapter)
Kleur Grijs/zwart
Behuizing Kunststof
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 7.5 kW
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Nom. continustroom, AC-21, 400 V 16 A
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 7.5 kW