Merz ML0 Lastschakelaar,Din rail,ith 32a, hoofdschakelaar,3 polen+1no+1nc,ac-23 - ML0-032-3V-9121-HI
Artikelnummer: 23436002 | Fabrikantnummer: ML0-032-3V-9121-HI | EAN: 4065254379216
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 32A, hoofdschakelaar,3 polen+1NO+1NC,AC-23a- 9 kW,greep zw.
Specificaties
Klasse Lastschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML0
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 3
Aantal hulpcontacten als maakcontact 1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact 1
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 32 A
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Overig
Geschikt voor frontbevestiging Ja
Geschikt voor tussenbouw Nee
Geschikt voor verdelerinbouw Ja
Geschikt voor vloerbevestiging Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 9 kW