Merz ML0 Lastschakelaar,Inbouw,ith 32a, hoofdschakelaar,3 polen,ac-23a- 9 KW,GR - ML0-032-3E-0200
Artikelnummer: 23435995 | Fabrikantnummer: ML0-032-3E-0200 | EAN: 4065254373078
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,inbouw,Ith 32A, hoofdschakelaar,3 polen,AC-23a- 9 kW,greep zw.
Specificaties
Klasse Lastschakelaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Merz
Toon alle producten van Merz
Serie ML0
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 3
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 32 A
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Overig
Geschikt voor frontbevestiging Ja
Geschikt voor verdelerinbouw Nee
Geschikt voor tussenbouw Nee
Geschikt voor vloerbevestiging Nee
Montagewijze Frontinbouw
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 9 kW