Merz SCHAK 16A ML0-0323E1550HS - ML0-032-3E-1550-HS
Artikelnummer: 23223094 | Fabrikantnummer: ML0-032-3E-1550-HS | EAN: 4065254373054
Omschrijving
Merz ML- lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom, AC-21, 400 V 32A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 9kW, 3 polen
Aanvullende informatie lastschakelaar,inbouw,Ith 32A, hoofdschakelaar,3 polen,AC-23a- 9 kW,hangsl.vergr. Rd/ge
Specificaties
Klasse Werkschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML-serie
Toon alle producten in deze serie
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 3
Kleur Rood/geel
Behuizing Kunststof
Nom. continustroom, AC-21, 400 V 32 A
Montagewijze Frontinbouw
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 9 kW
Beschermingsgraad frontzijde (IP) IP55
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 9 kW
Uitvoering van het bedieningselement Kogelgreep
Categorieën Signaalapparaten
Coax en data
Huidige product
Merz SCHAK 16A ML0-0323E1550HS