Merz ML0 Lastschakelaar,Inbouw,ith 32a, hoofdschakelaar,4 polen,ac-23a- 9 KW,GR - ML0-032-4E-0200
Artikelnummer: 23436003 | Fabrikantnummer: ML0-032-4E-0200 | EAN: 4065254364359
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,inbouw,Ith 32A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 9 kW,greep zw.
Specificaties
Klasse Lastschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML0
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 32 A
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Overig
Geschikt voor frontbevestiging Ja
Geschikt voor verdelerinbouw Nee
Geschikt voor tussenbouw Nee
Geschikt voor vloerbevestiging Nee
Montagewijze Frontinbouw
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 9 kW