Merz ML0 Werkschakelaar,Opbouw,ithe 32a, hoofdschakelaar,3 polen,ac-23a- 9 KW,H - ML0-032-3V-8901N
Artikelnummer: 23439380 | Fabrikantnummer: ML0-032-3V-8901N | EAN: 4065254411497
Omschrijving
Merz lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, 1 schakelaars, nom. continustroom Iu 32A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 9kW, 3 polen, apparaatbouwvorm compleet apparaat in behu, bedieningselement grijs
Aanvullende informatie werkschakelaar,opbouw,Ithe 32A, hoofdschakelaar,3 polen,AC-23a- 9 kW,hangslotvergr. zw/gr
Specificaties
Klasse Lastscheider
Toon alle producten van Merz
Serie ML0
Toon alle producten in deze serie
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 3
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Schroefaansluiting
Motoraandrijving geïntegreerd Nee
Nom. continustroom Iu 32 A
Uitvoering van het bedieningselement Draaiknop
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq 0 kA
Kleur bedieningselement Grijs
Geschikt voor verdelerinbouw Nee
Geschikt voor tussenbouw Nee
Beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65
Uitvoering als noodstopinrichting Nee
Geschikt voor frontmontage 4-gats Nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar Nee
Geschikt voor frontmontage centraal Nee
Uitvoering als hoofdschakelaar Nee
Schakelvermogen bij 400 V 0 kW
Geschikt voor vloerbevestiging Nee
Apparaatbouwvorm Compleet apparaat in behuizing
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 0 kW
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC 0 V
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 9 kW