Artikelnummer: 23436033 | Fabrikantnummer: ML1-040-V-9121-NV-HI | EAN: 4065254393335
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 40A, hoofdschakelaar,4 polen+1NO+1NC,AC-23a- 15 kW,greep zw.
Specificaties
Klasse Lastschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML1
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Aantal hulpcontacten als maakcontact 1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact 1
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 40 A
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Overig
Geschikt voor frontbevestiging Ja
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 11 kW