Artikelnummer: 23436030 | Fabrikantnummer: ML1-040-V-9121-EV-NV | EAN: 4065254393045
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 40A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 15 kW,greep rd.
Specificaties
Klasse Lastschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML1
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 40 A
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Overig
Geschikt voor frontbevestiging Ja
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 11 kW