Merz SCHAK 32A ML1-040-V9121NV - ML1-040-V-9121-NV
Artikelnummer: 23223089 | Fabrikantnummer: ML1-040-V-9121-NV | EAN: 4065254393311
Omschrijving
Merz ML- lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom, AC-21, 400 V 40A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 11kW, 4 polen
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 40A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 15 kW,greep zw.
Specificaties
Klasse Werkschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML-serie
Toon alle producten in deze serie
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 4
Montagewijze DRA (DIN-rail adapter)
Kleur Grijs/zwart
Behuizing Kunststof
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 11 kW
Nom. continustroom, AC-21, 400 V 40 A
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 15 kW
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Beschermingsgraad frontzijde (IP) IP30
Uitvoering van het bedieningselement Kogelgreep
Categorieën Signaalapparaten
Coax en data
Huidige product
Merz SCHAK 32A ML1-040-V9121NV