Merz ML2 Lastschakelaar,Din rail,ith 63a, hoofdschakelaar,3 polen,ac-23a- 30 KW - ML2-063-V-1821-HS
Artikelnummer: 23436047 | Fabrikantnummer: ML2-063-V-1821-HS | EAN: 4065254395759
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 63A, hoofdschakelaar,3 polen,AC-23a- 30 kW,hangsl.vergr. zw/gr
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 3
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 63 A
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 22 kW