Artikelnummer: 23436046 | Fabrikantnummer: ML2-063-V-1820-HS-NV | EAN: 4065254392536
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 63A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 30 kW,hangsl.vergr. rd/ge
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 63 A
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 22 kW