Artikelnummer: 23436049 | Fabrikantnummer: ML2-063-V-1821-HS-NV | EAN: 4065254392550
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 63A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 30 kW,hangsl.vergr. zw/gr
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 63 A
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 22 kW