Merz SCHAK 80A ML2-080-V-9131 - ML2-080-V-9131
Artikelnummer: 23223083 | Fabrikantnummer: ML2-080-V-9131 | EAN: 4065254257187
Omschrijving
Merz ML- lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom, AC-21, 400 V 80A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 30kW, 3 polen
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 80A, hoofdschakelaar,3 polen,AC-23a- 37 kW,greep zw.
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 3
Montagewijze DRA (DIN-rail adapter)
Kleur Grijs/zwart
Behuizing Kunststof
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 30 kW
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Nom. continustroom, AC-21, 400 V 80 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP) IP30
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 37 kW
Huidige product
Merz SCHAK 80A ML2-080-V-9131