Merz SCHAK 63A ML2-080-V9131NV - ML2-080-V-9131-NV
Artikelnummer: 23223098 | Fabrikantnummer: ML2-080-V-9131-NV | EAN: 4065254393373
Omschrijving
Merz ML- lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom, AC-21, 400 V 80A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 30kW, 4 polen
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 80A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 37 kW,greep zw.
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 4
Montagewijze DRA (DIN-rail adapter)
Kleur Grijs/zwart
Behuizing Kunststof
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 30 kW
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Nom. continustroom, AC-21, 400 V 80 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP) IP30
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 37 kW
Huidige product
Merz SCHAK 63A ML2-080-V9131NV