Artikelnummer: 23436036 | Fabrikantnummer: ML2-063-E-0400-NV-HI | EAN: 4065254388157
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,inbouw,Ith 63A, hoofdschakelaar,4 polen+1NO+1NC,AC-23a- 30 kW,greep zw.
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Aantal hulpcontacten als maakcontact 1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact 1
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 63 A
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Overig
Geschikt voor frontbevestiging Ja
Geschikt voor verdelerinbouw Nee
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 22 kW