Merz SCHAK 40 ML2-063E1850HSNV - ML2-063-E-1850-HS-NV
Artikelnummer: 23223093 | Fabrikantnummer: ML2-063-E-1850-HS-NV | EAN: 4065254383770
Omschrijving
Merz ML- lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom, AC-21, 400 V 63A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 22kW, 4 polen
Aanvullende informatie lastschakelaar,inbouw,Ith 63A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 30 kW,hangsl.vergr. rd/ge
Specificaties
Klasse Werkschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML-serie
Toon alle producten in deze serie
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 4
Kleur Rood/geel
Behuizing Kunststof
Beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65
Nom. continustroom, AC-21, 400 V 63 A
Montagewijze Frontinbouw
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 22 kW
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 30 kW