Artikelnummer: 23436058 | Fabrikantnummer: ML2-080-E-0400-NV-HI | EAN: 4065254388294
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,inbouw,Ith 80A, hoofdschakelaar,4 polen+1NO+1NC,AC-23a- 37 kW,greep zw.
Specificaties
Klasse Lastschakelaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Merz
Toon alle producten van Merz
Serie ML2
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Aantal hulpcontacten als maakcontact 1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact 1
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Nom. continustroom Iu 80 A
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Overig
Geschikt voor frontbevestiging Ja
Geschikt voor verdelerinbouw Nee
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 30 kW