Merz SCHAK 63A ML2-080-E1850HS - ML2-080-E-1850-HS
Artikelnummer: 23359625 | Fabrikantnummer: ML2-080-E-1850-HS | EAN: 4065254240974
Omschrijving
Merz ML- lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom, AC-21, 400 V 80A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 30kW, 3 polen
Aanvullende informatie lastschakelaar,inbouw,Ith 80A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 37 kW,hangsl.vergr. rd/ge
Specificaties
Klasse Werkschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML-serie
Toon alle producten in deze serie
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 3
Kleur Rood/geel
Behuizing Kunststof
Beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 30 kW
Montagewijze Frontinbouw
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Nom. continustroom, AC-21, 400 V 80 A
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 37 kW
Uitvoering van het bedieningselement Kogelgreep
Categorieën Signaalapparaten
Coax en data
Huidige product
Merz SCHAK 63A ML2-080-E1850HS