Merz SCHAK 125A ML3-125-V-9141 - ML3-125-V-9141
Artikelnummer: 23223096 | Fabrikantnummer: ML3-125-V-9141 | EAN: 4065254257200
Omschrijving
Merz ML- lastscheider, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom, AC-21, 400 V 125A, nom. vermogen, AC-23, 400 V 37kW, 3 polen
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 125A, hoofdschakelaar,3 polen,AC-23a- 45 kW,greep zw.
Specificaties
Klasse Werkschakelaar
Toon alle producten van Merz
Serie ML-serie
Toon alle producten in deze serie
Vergrendelbaar Ja
Aantal polen 3
Montagewijze DRA (DIN-rail adapter)
Kleur Grijs/zwart
Behuizing Kunststof
Nom. vermogen, AC-23, 400 V 37 kW
Uitvoering als werkschakelaar Ja
Nom. continustroom, AC-21, 400 V 125 A
Nom. vermogen (AC-23 / 690 V) 45 kW
Beschermingsgraad frontzijde (IP) IP30
Uitvoering van het bedieningselement Kogelgreep
Categorieën Signaalapparaten
Coax en data
Huidige product
Merz SCHAK 125A ML3-125-V-9141