Artikelnummer: 23436095 | Fabrikantnummer: ML3-125-V-9141-NV-HI | EAN: 4065254393427
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 125A, hoofdschakelaar,4 polen+1NO+1NC,AC-23a- 45 kW,greep zw.
Toon alle producten van Merz
Serie ML3
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Aantal hulpcontacten als maakcontact 1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact 1
Nom. continustroom Iu 125 A
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 37 kW