Artikelnummer: 23436093 | Fabrikantnummer: ML3-125-V-9141-EV-NV | EAN: 4065254393229
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,DIN Rail,Ith 125A, hoofdschakelaar,4 polen,AC-23a- 45 kW,greep rd.
Toon alle producten van Merz
Serie ML3
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 4
Nom. continustroom Iu 125 A
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 37 kW