Merz ML3 Lastschakelaar,Inbouw,ith 125a, hoofdschakelaar,3 polen,ac-23a- 45 KW, - ML3-125-E-1851-HS
Artikelnummer: 23436082 | Fabrikantnummer: ML3-125-E-1851-HS | EAN: 4065254241193
Omschrijving
Merz lastschakelaar
Aanvullende informatie lastschakelaar,inbouw,Ith 125A, hoofdschakelaar,3 polen,AC-23a- 45 kW,hangsl.vergr. zw/gr
Specificaties
Klasse Lastschakelaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Merz
Toon alle producten van Merz
Serie ML3
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal polen 3
Nom. continustroom Iu 125 A
Uitvoering van het bedieningselement Draaigreep
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Overig
Geschikt voor frontbevestiging Ja
Geschikt voor verdelerinbouw Nee
Geschikt voor tussenbouw Nee
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 37 kW