Metz Connect SCHKRELS 11070813 - 11070813
Artikelnummer: 22599478 | Fabrikantnummer: 11070813 | EAN: 4250184123118
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Metz Connect Btr schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is 11070813. Het EAN nummer is 4250184123118. Het interne artikelnummer is 22599478.
Aanvullende informatie
Coupling devices are used to secure electrical isolation between logic and load., connection with spring-clamp terminal, additional terminals for jumper, test contacts for each terminal, safe separation, with manual control level and automatic-checkback fu
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Metz Connect
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
CDAFA
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Hoogte | 88 mm |
| Breedte | 11.2 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 60 mm |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 8 A |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Metz Connect SCHKRELS 11070813
Metz Connect LABEL TBV KRA
Metz Connect LABEL TBV KRA
Metz Connect LABEL TBV KRA
Artikelnummer: 20278519
Fabrikantnummer: 110729
Metz Connect DOORVERBIND STRIP 10-POL
Metz Connect DOORVERBIND STRIP 10-POL
Metz Connect DOORVERBIND STRIP 10-POL
Artikelnummer: 20278754
Fabrikantnummer: 110728
Metz Connect
» Meer informatie over Metz Connect
Huidige product