Metz Connect INBFLENS IP67 DS10 - 1309413203-E
Artikelnummer: 20532792 | Fabrikantnummer: 1309413203-E | EAN: 4250184106555
Het productnummer van de fabrikant is 1309413203-E. Het EAN nummer is 4250184106555. Het interne artikelnummer is 20532792.
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PHP6F
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 33 mm |
| Breedte | 32.5 mm |
| Met klapdeksel | Ja |
| Aantal sparingen | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Met wartel | Nee |
| UV-bestendig | Nee |
| Corrosiebestendig | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Met afdichting | Ja |
| Uitvoering behuizing | Stekkerbehuizing |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Materiaal adapterplaat | Overig |
| Type vergrendeling | Klemmen (snap) |
| Met steun | Nee |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Geen |
| Diepte | 28.35 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -110 - -110 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |