Metz Connect OUTLET 2V OPB IP44 - 1309430003-E
Artikelnummer: 20495158 | Fabrikantnummer: 1309430003-E | EAN: 4250184106609
Het productnummer van de fabrikant is 1309430003-E. Het EAN nummer is 4250184106609. Het interne artikelnummer is 20495158.
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE4D
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Mechanische codering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Schakelmateriaaldiepte | 58 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 75 mm |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Schakelmateriaalbreedte | 87 mm |
| Met stofbescherming | Ja |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Met tekstveld | Ja |
| Incl. connectoren | Nee |
| Vloerdoos/vloermontage | Nee |
| Separate kabeltrekontlasting | Nee |
| Uitvoerrichting | Schuin |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Kleurcodering | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Compatible met afdekramen van derden | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Metz Connect KOPLST STP C6 RECHT
Artikelnummer: 20476104
Fabrikantnummer: 1309A0-I
Metz Connect MODULCONN 130B11-E
Artikelnummer: 22599535
Fabrikantnummer: 130B11-E