Metz Connect EUW-C18 230V~ 2 WE - 11027405
Artikelnummer: 20335779 | Fabrikantnummer: 11027405 | EAN: 4250184120995
Het productnummer van de fabrikant is 11027405. Het EAN nummer is 4250184120995. Het interne artikelnummer is 20335779.
| Klasse |
Spanningsmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
CCGAA
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 68 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekaansluiting |
| Diepte | 65 mm |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Ja |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Ja |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Spanningsmeetbereik 1 | 1 - 100 V |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 9.9 s |
| Spanningsmeetbereik 2 | 10 - 300 V |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 9.9 s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |