Metz Connect ENW-E12 2W 5- 50KOHM - 11030805
Artikelnummer: 20511075 | Fabrikantnummer: 11030805 | EAN: 4250184121244
Het productnummer van de fabrikant is 11030805. Het EAN nummer is 4250184121244. Het interne artikelnummer is 20511075.
| Klasse |
Niveaubewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
CCDAA
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 75 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Diepte | 100 mm |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Fysisch meetprincipe | Geleidend |
| Aantal opnemer ingangen | 3 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Metz Connect WATER DETECT LKS 1
Artikelnummer: 20511073
Fabrikantnummer: 110329