Metz Connect PATCHP KJ STP 24V 1HE - 130A21-00-E
Artikelnummer: 20491056 | Fabrikantnummer: 130A21-00-E | EAN: 4250184106678
Het productnummer van de fabrikant is 130A21-00-E. Het EAN nummer is 4250184106678. Het interne artikelnummer is 20491056.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE6P
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Diepte | 100 mm |
| Breedte | 482.6 mm |
| Afgeschermd | Ja |
| Hoogte | 43.6 mm |
| Geschikt voor aantal connectoren | 24 |
| Aantal bussen/koppelingen | 0 |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |