Metz Connect 19" MODULDRAGER KEYSTONE - 130A20-BK-E
Artikelnummer: 20491057 | Fabrikantnummer: 130A20-BK-E | EAN: 4250184126508
Het productnummer van de fabrikant is 130A20-BK-E. Het EAN nummer is 4250184126508. Het interne artikelnummer is 20491057.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE4P
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 95 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Breedte | 482.6 mm |
| Afgeschermd | Ja |
| Geschikt voor aantal connectoren | 24 |
| Aantal bussen/koppelingen | 24 |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |