Metz Connect KRA-S12/21-21-21 24V~/= - 11060913
Artikelnummer: 20505872 | Fabrikantnummer: 11060913 | EAN: 4250184122555
Het productnummer van de fabrikant is 11060913. Het EAN nummer is 4250184122555. Het interne artikelnummer is 20505872.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
CDAGA
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 11.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 60 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte | 61.3 mm |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50HZ | 24 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |