Metz Connect RELAIS LTRK-E12 - 1102830530
Artikelnummer: 20443636 | Fabrikantnummer: 1102830530 | EAN: 4250184121053
Het productnummer van de fabrikant is 1102830530. Het EAN nummer is 4250184121053. Het interne artikelnummer is 20443636.
| Klasse |
Tijdrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
CCAAA
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 75 mm |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Geschikt voor omegarailmontage | Ja |
| Diepte | 100 mm |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Functie afvalvertragend | Ja |
| Functie opkomvertragend | Ja |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd | Nee |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 2 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Frontmontage | Nee |
| Tijdbereik | 1.5 - 30 s |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Categorieën |
Tijdrelais
Industrieel |