Metz Connect PATCHP 24V UTP 5E - 130A08-AP29-E
Artikelnummer: 20994139 | Fabrikantnummer: 130A08-AP29-E | EAN: 4250184169833
Het productnummer van de fabrikant is 130A08-AP29-E. Het EAN nummer is 4250184169833. Het interne artikelnummer is 20994139.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PBD2P
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | 5E |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Afgeschermd | Nee |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Breedte | 482.6 mm |
| Geschikt voor aantal connectoren | 24 |
| Aantal bussen/koppelingen | 24 |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Aansluitwijze | LSA |
| Diepte | 27.4 mm |
| Categorieën |
Patchkast patchpaneel toebehoren
Coax en data |