Metz Connect OUTLET 2V - 1309150102-E
Artikelnummer: 20495170 | Fabrikantnummer: 1309150102-E | EAN: 4250184111238
Het productnummer van de fabrikant is 1309150102-E. Het EAN nummer is 4250184111238. Het interne artikelnummer is 20495170.
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE4D
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Kleur | Wit |
| Mechanische codering | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 55 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 102 mm |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Met stofbescherming | Ja |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Met tekstveld | Ja |
| Incl. connectoren | Nee |
| Vloerdoos/vloermontage | Nee |
| Separate kabeltrekontlasting | Nee |
| Uitvoerrichting | Schuin |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Kleurcodering | Ja |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 30.5 mm |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Metz Connect KOPLST STP C6 RECHT
Artikelnummer: 20476104
Fabrikantnummer: 1309A0-I
Metz Connect MODULCONN 130B11-E
Artikelnummer: 22599535
Fabrikantnummer: 130B11-E